Klaudia

Klaudia Kwiatos – tancerka, trenerka, instruktorka pole dance. Tańczy od najmłodszych lat. Już w 2009 roku została instruktorką tańca nowoczesnego i high heels, a pod koniec 2012 rozpoczęła swoją przygodę z pole
dance oraz aerial hoop. Stale doskonali się na szkoleniach, obozach i warsztatach. Brała udział w zawodach zdobywając 2-gie miejsce w kategorii duety na Pole Art Polska 2015, 3-cie miejsce w kategorii duety na Pole Art Spain 2015 oraz 3-cie miejsce w kategorii solo profesionalistki na Pole Art Experience 2018. Jest pasjonatką wszystkich form tańca, uwielbia uczyć innych oraz występować. Od wielu lat jest również tancerką zespołu Blue Cafe.

Pole dance jako połączenie tańca i akrobatyki jest obecnie moją największą pasją. Uwielbiam ten sport za to, że umożliwia mi stałe przekraczanie swoich granic. Dodatkowo jest to idealna fuzja ćwiczeń wzmacniających mięśnie, z taneczną gracją i lekkością ruchu. Nauka innych i obserwowanie jak się rozwijają z treningu na trening sprawia mi mnóstwo przyjemności. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia.

ZESPÓŁ DREAM TEAM

Magda
Instruktorka
Maja
Instruktorka
Julia
Instruktorka
Klaudia
Instruktorka
Iza
Instruktorka
Patrycja
Instruktorka
Karina
Instruktorka
Marta
Instruktorka
Show more