Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolskie Zawody Pole Dance | Aerial Silks | Aerial Hoop.

Już 11 maja odbędą się pierwsze Amatorskie Mistrzostwa!
Projekt ma na celu popularyzację akrobatyki powietrznej oraz pokazanie strony artystycznej tego sportu.

Amatorskie Mistrzostwa Pole & Aerial Dance

Rejestracja uczestników Aerial & Pole Kids 10:30-11:30

Otwarcie zawodów – pokaz artystyczny 12:00

Kategoria Aerial Silks Kids
1. Julia Budny 12:15
2. Amino Kosenko 12:20
3. Iga Czerwińska 12:25
4. Iga Cubrzyńska 12:30
5. Malwina Śliwińska 12:35
6. Maria Woszczyk 12:40
7. Patrycja Borowczyk 12:45
8. Pola Kupczak 12:50
9. Anna Izydorek 12:55
10. Daria Danieluk 13:00
11. Zuzanna Niemców 13:05
12. Aleksandra Bukowska 13:10
13. Weronika Owczarczak 13:15
14. Maja Muszyńska 13:20
15. Nadia Kowalska 13:25
Przerwa

Kategoria Aerial Silks
1. Dominika Mirota 13:40
2. Marek Olczak 13:45
3. Marta Bratkowska 13:50
4. Martyna Wojtecka 13:55
5. Eliza Bandzwołek 14:00
6. Wiktoria Piwecka 14:05
7. Konstancja Bodzińska 14:10
8. Urszula Włodowska 14:15
9. Alina Talaga 14:20
10. Julia Cel 14:25
11. Anna Piechucka 14:30
Przerwa

Kategoria Aerial Hoop Kids
1. Katarzyna Gałązka 14:45
2. Wiktoria Wawro 14:50
3. Nina Kosińska 14:55
4. Milena Tataruch 15:00
5. Julia Palczewska 15:05
6. Amelia Palczewska 15:10
7. Julia Budny 15:15
8. Amelia Ostalecka 15:20
9. Malwina Kowalowicz 15:25
10. Martyna Palczewska 15:30
Przerwa

Kategoria Aerial Hoop
1. Klara Olzacka 15:45
2. Aleksandra Malesza 15:50
3. Nadia Pieczara 15:55
4. Klaudia Zając 16:00
5. Aleksandra Pietrzak 16:05
6. Jagoda Lasota 16:10
7. Dominika Zychowicz 16:15
8. Patrycja Okarmus 16:20
9. Adrianna Adamczak 16:25
10. Kamila Kosińska 16:30

Pokaz Solowy na chuście

Przerwa

Rejestracja Uczestników Pole 16:30-17:30

Kategoria Pole Dance Kids
1 Marcelina Parzygnat 16:45
2 Maja Bakowicz 16:50
3 Malwina Kowalowicz 16:55
4 Marta Kasperczak 17:00
Przerwa

Ogłoszenie wyników w kategoriach Aerial & Pole Kids 17:30

Kategoria Exotic Pole
1. Justyna Sobieszek 18:00
2. Weronika Olczyk 18:05
3. Kamila Knysiak 18:10
4. Zuzanna Słonowska 18:15

Pole Dance Duet
1. Maria Rapkiewicz Bedzio – Angelika Szelągowska-Mironiuk 18:25
2. Anna Polak-Gabriela Frątczak 18:33

Kategoria Pole Dance Solo Średniozaawansowany
1. Anna Sophie-Basta 18:40
2. Katarzyna Skrzypczak 18:45
3. Natalia Sak 18:50
4. Wiktoria Piwecka 18:55
5. Anna Siedlecka 19:00
6. Alicja Łagosz 19:05
7. Magdalena Knop 19:10
8. Katarzyna Janga 19:15
9. Natalia Schnittler 19:20
10. Maria Tsintso 19:25
11. Julia Ułańska 19:30
Przerwa

Kategoria Pole Dance Solo zaawansowany
1. Klaudia Zając 19:45
2. Paulina Wojtysiak 19:50
3. Karolina Tasarz 19:55
4. Kamila Wołoszyn 20:00
5. Marta Dębowska 20:05
6. Magdalena Nowakowska 20:10
7. Dominika Markowska 20:15
8. Wiktoria Kubik 20:20
9. Anna Polak 20:25
Przerwa

Ogłoszenie wyników w kategoriach Pole 21:00

 

Dokumenty do pobrania:
Regulamin zawodow (pdf)

Wszelkie pytania należy kierować na adres: zawody@dreamteam-lodz.pl

Powodzenia! 😉